Hakkımızda

Babam ALİ CANLI , 1948 yılında Öküz arabası tamiri – imalatı ile başladığı çalışma hayatına , sırasıyla ahşap römork – sac römork ve traktör ön kepçe imalatıyla devam etmiştir , çalışkanlığı ve dürüstlüğüyle örnek olmuş , iş hayatında başarılı olmuş , birçok usta yetiştirmiş , 2006 Yılında vefat etmiştir . müşterileri ve tanıyanları tarafından , halen saygı ve sevgi ile anılmaktadır.

İkinci nesil olarak biz ,
Babamızın İdeallerini gerçekleştirmek azmindeyiz ,Traktör kepçe ,Tomruk yükleme kepçesi , imalatımıza , Mini kanal kazıcı kepçe , Tomruk kepçe ataşmanı , Rulo sılaj yükleme , Balya saman yükleme ekipmanı ,Taş toplama kovası ,Traktör forklift , Forklift çatalı , Kağıt sıkıştırma ataşmanı ,Traktör ön hidrolik kol sistemi imalatını ekleyerek hizmet vermeye devam ediyoruz .
Ayrıca , her marka Kepçe ve Ekipmanlarınızın bakımı ve yağ sızıntısı yapan lift’lerinizin tamiratı ve keçe’lerinin değişimi , yağ pompası , kumanda kolu , filtre satışı yapılmaktadır.

Başar Canlı
ilgi ve alakanıza sunarız
Sanayi sitesi 27 Sokak No. 23
sanayi site Camii güney sokağı

Vizyonumuz

Müşterilerimizin istek ve önerilerini dikkate alarak,üretimini yaptığımız makina ve ekipmanlarda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,Kalite ve makul fiyatı birlikte sunmak

Misyonumuz

Ülkemizin tarım ve hayvancılık sektörü için,yeni,kaliteli hidrolik ürünler üretmek